Reklama

Pogoda dla Lublina na 6 stycznia 2023

W piątek 6 stycznia, w Lublinie będzie pochmurno.

Będzie chłodniej. Piątek 6 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę 3 stopnie zanotujemy w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 0 ºC. Do piętnastej temperatura wzrośnie do 1 ºC. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 7 stopni niższa.

Nie mamy szans na ujrzenie pogodnego nieba - spodziewane jest całkowite zachmurzenie.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i śniegu. W nocy pojawi się niewielki deszcz z przejaśnieniami, a późnym wieczorem przewiduje się słabe opady śniegu.

Reklama

Przewiduje się łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć 46 km/h.

Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Lublinie była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:33, a zajdzie o 15:38. Dzień potrwa 8 godzin i 4 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 12 minut.

Księżyc zajdzie o 7:44, a ponownie pojawi się na niebie o 14:39. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w niedzielę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy