Reklama

Reklama

Pogoda dla Lublina na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Lublinie będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -11 do -6 stopni. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.

W nocy spodziewane są ciągłe niewielkie opady śniegu, a w pierwszej części dnia pojawi się ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem.

Zachodni silny wiatr powieje z prędkością 38 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Reklama

Słońce wzejdzie o 7:25, a zajdzie o 15:54. Dzień potrwa 8 godzin i 28 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Księżyc zajdzie o 7:36, a ponownie pojawi się na niebie o 14:58. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy