Reklama

Reklama

Pogoda dla Lublina na 15 stycznia 2022

W sobotę 15 stycznia, w Lublinie będzie częściowo słonecznie.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 1 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie -3 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie.

W pierwszej części dnia będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem przewidujemy jego wzrost do dużego.

Sobota będzie dniem bez opadów.

Będzie wiał umiarkowany wiatr z zachodu z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dziesiątą a jedenastą i mogą dochodzić nawet do 53 km/h.

Reklama

Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W Lublinie była bardzo dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 7:27, a zajdzie o 15:50. Dzień potrwa 8 godzin i 23 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 31 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:50, a ponownie pojawi się na niebie o 13:14. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje