Reklama

Reklama

Pogoda dla Lublina na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Lublinie przewidywane jest zachmurzenie całkowite.

Będzie cieplej. Słupek rtęci wzrośnie do 3 ºC. W nocy temperatura spadnie do -1 stopnia.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).

Przez całą dobę spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów wystąpi między między godziną dwudziestą drugą a dwudziestą trzecią.

Zmienny łagodny wiatr powieje z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dziesiątą a jedenastą i mogą osiągnąć do 25 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

We wtorek w Lublinie występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.

Słońce wstanie o 7:27, a zajdzie o 15:22. Dzień potrwa 7 godzin i 54 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 3:27, a ponownie pojawi się na niebie o 13:26. Widoczność Księżyca wyniesie 88%, znajdował się on w pierwszej kwadrze cztery dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy