Reklama

Reklama

Pogoda dla Lublina na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Lublinie będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 11 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 18 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 12 ºC.

Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 61%.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - będzie bezchmurnie. Natomiast po południu zachmurzenie wzrośnie do bardzo dużego.

Sobota będzie dniem bez deszczu.

Zachodni umiarkowany wiatr powieje z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć aż 53 km/h.

Reklama

Spodziewany jest średni stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 4:40, a zachód o 20:12. Dzień potrwa 15 godzin i 31 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 3 minuty.

Księżyc zajdzie o 4:00, a ponownie pojawi się na niebie o 18:03. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama