Reklama

Pogoda dla Lublina na 13 lutego 2022

W niedzielę 13 lutego, w Lublinie będzie przeważnie słonecznie.

Czeka nas chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -4 stopnie Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 4 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 3 stopnie spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła -1 ºC.

Spodziewane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.

Niedziela będzie dniem bez opadów.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku południowego z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną czternastą a siedemnastą i mogą dochodzić do 38 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.

W niedzielę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do wysokiego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w sobotę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 6:47, a zajdzie o 16:41. Dzień potrwa 9 godzin i 54 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 2 minuty.

Księżyc zajdzie o 5:32, a ponownie pojawi się na niebie o 12:47. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy