Reklama

Pogoda dla Łodzi na 6 stycznia 2023

W piątek 6 stycznia, w Łodzi będzie pochmurno.

Będzie chłodny dzień. Temperatura osiągnie 5 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie 1 stopień. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Zachmurzenie będzie całkowite - 99%.

Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwudziestą drugą a dwudziestą trzecią i mogą osiągnąć do 33 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Łodzi była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Reklama

Słońce wstanie o 7:48, a zajdzie o 15:47. Dzień potrwa 7 godzin i 59 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 13 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:00, a ponownie pojawi się na niebie o 14:48. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w niedzielę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy