Reklama

Reklama

Pogoda dla Łodzi na 6 listopada 2022

W niedzielę 6 listopada, w Łodzi będzie zachmurzenie umiarkowane.

Będzie to chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 3 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 9 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 4 stopnie Celsjusza.

Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.

Reklama

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 22 km/h, zwłaszcza między godziną piętnastą a siedemnastą.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W Łodzi była dobra jakość powietrza. W niedzielę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca nastąpi o 6:45, a zachód o 16:05. Dzień potrwa 9 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 33 minuty.

Księżyc zajdzie o 4:01, a ponownie pojawi się na niebie o 15:29. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.

Reklama

Reklama

Reklama