Reklama

Reklama

Pogoda dla Łodzi na 29 grudnia 2021

W środę 29 grudnia, w Łodzi będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie cieplej. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona -4 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie już -1 stopień. Maksymalną temperaturę 2 ºC termometry wskażą o godzinie dwudziestej pierwszej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie niższa. Temperatura nie zmieni się i o 22:00 termometry pokażą nadal 2 stopnie Celsjusza.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Reklama

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. W nocy i przed południem pojawią się niewielkie opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami, natomiast po południu spodziewany jest słaby deszcz.

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Łodzi była dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:49, a zajdzie o 15:39. Dzień potrwa 7 godzin i 50 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 2:07, a zajdzie o 12:30. Jego widoczność dwa dni po trzeciej kwadrze wyniesie 25%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy