Reklama

Pogoda dla Łodzi na 24 grudnia 2022

W sobotę 24 grudnia, w Łodzi będzie deszczowo.

Będzie to chłodny dzień. Sobota 24 grudnia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę 5 stopni zanotujemy w nocy, a konkretnie o godzinie drugiej. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 4 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 3 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie 0 stopni Celsjusza. Wieczorem słupki rtęci nadal pokażą taką samą temperaturę. Temperatura odczuwalna będzie o 4 stopnie niższa.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Reklama

Opady deszczu będą słabe, wyniosą 10 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 8 km/h, a w porywach do 25 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w sobotę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Łodzi była dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 7:48, a zajdzie o 15:35. Dzień potrwa 7 godzin i 47 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku.

Księżyc pojawi się na niebie o 9:24, a zajdzie o 16:19. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 2%. Nasz naturalny satelita znajdzie się najbliżej Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy