Reklama

Reklama

Pogoda dla Łodzi na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Łodzi będzie zachmurzenie umiarkowane z lekkimi opadami śniegu.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -7 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -3 stopni.

Przed południem i po południu mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Zachodni umiarkowany wiatr powieje z prędkością 20 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W czwartek zanotowaliśmy w Łodzi niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:36, a zachód o 16:11. Dzień potrwa 8 godzin i 34 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 47 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 9:37, a ponownie pojawi się na niebie o 19:59. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy