Reklama

Reklama

Pogoda dla Łodzi na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Łodzi spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie -3 stopnie. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, jednak po południu i wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy spodziewany jest ciągły niewielki deszcz, a rano i przed południem wystąpi ciągły słaby deszcz z przejaśnieniami.

Przewiduje się silny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość aż do 83 km/h, zwłaszcza między godziną ósmą a dziewiątą.

Reklama

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W poniedziałek, podobnie jak w niedzielę, przewidujemy niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Słońce wzejdzie o 7:40, a zajdzie o 16:04. Dzień potrwa 8 godzin i 23 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Księżyc zajdzie o 7:52, a ponownie pojawi się na niebie o 15:08. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy