Reklama

Reklama

Pogoda dla Łodzi na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Łodzi będzie zachmurzenie całkowite.

Będzie chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 4 ºC. W nocy temperatura spadnie do 2 stopni.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Nad ranem pojawi się przelotny słaby deszcz, a w południe spodziewany jest przelotny niewielki ?opad?.

Zachodni słaby wiatr będzie wiał z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 25 km/h, szczególnie między godziną dwudziestą pierwszą a północą.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

Spodziewamy się, że w środę w Łodzi jakość powietrza poprawi się. Zanieczyszczenie powietrza spadnie z poziomu dużego do poziomu umiarkowanego. Pomimo tego normy powietrza będą nadal przekroczone i dlatego odradzamy długotrwałe przebywanie na zewnątrz, a zwłaszcza aktywność fizyczną.

Słońce wstanie o 7:42, a zajdzie o 15:31. Dzień potrwa 7 godzin i 49 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 3:42, a ponownie pojawi się na niebie o 13:37. Widoczność Księżyca wyniesie 88%, znajdował się on w pierwszej kwadrze cztery dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy