Reklama

Reklama

Pogoda dla Krakowa na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Krakowie będą występować przelotne opady.

Będzie bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -5 stopni. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni. W nocy i w pierwszej części dnia prognozowane są przymrozki.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 96%).

Opady deszczu będą niewielkie, wyniosą 0.6 mm i wystąpią one wieczorem.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 25 km/h.

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek, w Krakowie powietrze było czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie dobra (poziom zanieczyszczenia: niski).

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:16, a zachód o 15:41. Dzień potrwa 8 godzin i 25 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 21 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:43, a zajdzie o 13:52. Widoczność Księżyca wyniesie 20%, znajdował się on w trzeciej kwadrze trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy