Reklama

Reklama

Pogoda dla Krakowa na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Krakowie będzie padał śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 2 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie -2 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Opady śniegu będą niewielkie, wyniosą 1.3 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 14 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek w Krakowie zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na poziomie umiarkowanym. Jednak kolejnego dnia jakość powietrza poprawi się, a zanieczyszczenie spadnie i osiągnie poziom niski.

Reklama

Wschód słońca nastąpi o 7:22, a zachód o 16:23. Dzień potrwa 9 godzin i 1 minuta i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 57 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:07, a zachód o 10:56. Znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w środę wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy