Reklama

Reklama

Pogoda dla Krakowa na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Krakowie przewidywane jest zachmurzenie duże z lekkimi opadami śniegu.

Będzie to zimny dzień. Słupek rtęci spadnie do -1 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -9 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -4 stopnie. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić nawet do 66 km/h, zwłaszcza między godziną ósmą a jedenastą.

Indeks promieniowania UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W piątek, podobnie jak w czwartek, przewidujemy bardzo niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Słońce wzejdzie o 7:27, a zajdzie o 16:15. Dzień potrwa 8 godzin i 47 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 44 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 9:31, a ponownie wzejdzie on o 20:00. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy