Reklama

Reklama

Pogoda dla Krakowa na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Krakowie będzie występowało zachmurzenie całkowite.

Będzie chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -1 do 2 stopni.

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).

Opady deszczu będą słabe, wyniosą 1.3 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Będzie wiał słaby wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Choć przewidujemy, że smog zelżeje, to jednak jakość powietrza poprawi się tylko nieznacznie: zanieczyszczenie spadnie z poziomu bardzo wysokiego do wysokiego.

Reklama

Słońce wzejdzie o 7:32, a zajdzie o 15:38. Dzień potrwa 8 godzin i 5 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o minutę. Pozostało sześć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 3:36, a ponownie pojawi się na niebie o 13:40. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy