Reklama

Reklama

Pogoda dla Krakowa na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Krakowie będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Będzie to bardzo ciepły dzień. Jednak nad ranem będzie chłodno. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 20 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 14 ºC.

Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - zachmurzenie będzie małe. Po południu wzrośnie ono do bardzo dużego.

W sobotę nie przewiduje się żadnych opadów.

Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć 44 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 4 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 4:55, a zachód o 20:18. Dzień potrwa 15 godzin i 22 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę.

Księżyc zajdzie o 4:12, a ponownie pojawi się na niebie o 18:12. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama