Reklama

Reklama

Pogoda dla Krakowa na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Krakowie zapowiada się ponury dzień.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -3 do 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -4 do 0 stopni.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 87%).

Niedziela będzie dniem bez opadów.

Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 27 km/h, szczególnie między godziną dziesiątą a jedenastą.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W niedzielę, podobnie jak w sobotę, przewidujemy umiarkowany stopień zanieczyszczenia powietrza.

Reklama

Słońce wzejdzie o 7:30, a zajdzie o 15:37. Dzień potrwa 8 godzin i 7 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 minuty. Pozostało dziewięć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 0:06, a ponownie pojawi się na niebie o 12:54. Znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 64%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy