Reklama

Reklama

Pogoda dla Krakowa na 1 listopada 2021

W poniedziałek 1 listopada, w Krakowie będzie częściowo słonecznie.

Będzie to kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 2 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 16 stopni przewidywana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 8 ºC. W nocy i rano wystąpią przymrozki.

Słoneczne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Poniedziałek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.

Prognozowany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną trzynastą a siedemnastą i mogą osiągnąć do 11 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.

W poniedziałek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do umiarkowanego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w niedzielę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 6:30, a zajdzie o 16:16. Dzień potrwa 9 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 42 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:31, a zajdzie o 15:15. Znajdował się on w trzeciej kwadrze cztery dni temu, jego widoczność w poniedziałek wyniesie 16%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy