Reklama

Reklama

Pogoda dla Kielc na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Kielcach będzie występowało zachmurzenie całkowite.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -7 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień. W nocy i przez większość dnia wystąpią przymrozki.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Wtorek będzie dniem bez opadów.

Będzie wiał silny wiatr z zachodu z prędkością 31 km/h.

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek zanotowaliśmy w Kielcach niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Reklama

Wschód słońca nastąpi o 7:16, a zachód o 15:35. Dzień potrwa 8 godzin i 18 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 22 minuty.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:40, a zachód o 13:49. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 20%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy