Reklama

Reklama

Pogoda dla Kielc na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Kielcach będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -6 do 1 stopnia.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Przez cały dzień przewiduje się opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną trzynastą a czternastą.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 13 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 33 km/h, zwłaszcza między godziną szesnastą a osiemnastą.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

Będziemy mieli możliwość w końcu odetchnąć świeżym powietrzem. Przewidujemy bowiem, że zanieczyszczenie powietrza z poziomu wysokiego spadnie do stanu niskiego.

Słońce wstanie o 7:22, a zajdzie o 16:18. Dzień potrwa 8 godzin i 56 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:06, a zachód o 10:51. Jego widoczność jeden dzień po trzeciej kwadrze wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama