Reklama

Reklama

Pogoda dla Kielc na 24 listopada 2022

W czwartek 24 listopada, w Kielcach będzie padał śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -4 do 0 stopni. Przez całą dobę wystąpią przymrozki.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy przewiduje się przelotny umiarkowany deszcz ze śniegiem, a przez cały dzień pojawią się słabe opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami.

Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 24 km/h, zwłaszcza między godziną szesnastą a siedemnastą.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Kielcach występował w środę niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Słońce wzejdzie o 7:07, a zajdzie o 15:40. Dzień potrwa 8 godzin i 32 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 7:51, a zajdzie o 15:42. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 0%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy