Reklama

Reklama

Pogoda dla Kielc na 22 listopada 2021

W poniedziałek 22 listopada, w Kielcach będzie występowało zachmurzenie całkowite.

Czeka nas chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 4 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 6 stopni spodziewana jest około godziny dwunastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 1 ºC.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Nad ranem wystąpi przelotny słaby deszcz, a przed południem pojawi się przelotny niewielki deszcz.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 7 km/h, a w porywach do 14 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV w poniedziałek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Kielcach była bardzo dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:04, a zachód o 15:42. Dzień potrwa 8 godzin i 37 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 41 minut.

Księżyc zajdzie o 10:11, a ponownie pojawi się na niebie o 17:29. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 92 procentach i był w pełni trzy dni temu. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w niedzielę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama