Reklama

Reklama

Pogoda dla Kielc na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Kielcach będzie występowało zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -7 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Pogodne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

W nocy wystąpi ciągły niewielki deszcz, a w pierwszej części dnia spodziewany jest ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Powieje silny wiatr z zachodu z prędkością 37 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwunastą a czternastą i mogą osiągnąć aż do 83 km/h.

Reklama

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 7:32, a zachód o 16:03. Dzień potrwa 8 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 35 minut.

Księżyc zajdzie o 7:42, a ponownie pojawi się na niebie o 15:09. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy