Reklama

Reklama

Pogoda dla Katowic na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Katowicach będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -2 do 0 stopni.

Nie mamy szans na ujrzenie pogodnego nieba - spodziewane jest całkowite zachmurzenie.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. Nad ranem spodziewane są przelotne niewielkie opady śniegu, a rano przewiduje się słaby deszcz. Po południu wystąpi niewielki deszcz ze śniegiem.

Będzie wiał słaby wiatr z zachodu z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

Powinniśmy odczuć poprawę jakości powietrza. Zanieczyszczenie spadnie z poziomu umiarkowanego do poziomu niskiego.

Słońce wzejdzie o 7:26, a zajdzie o 16:26. Dzień potrwa 9 godzin i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 58 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:11, a zajdzie o 11:00. Znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w środę wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy