Reklama

Reklama

Pogoda dla Katowic na 25 stycznia 2022

We wtorek 25 stycznia, w Katowicach będzie padał deszcz i śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 1 stopień Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -3 stopni.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 94%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. Po południu pojawi się ciągły niewielki deszcz ze śniegiem, a pod wieczór wystąpi słaby deszcz.

Prognozowany jest słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Spodziewamy się, że we wtorek w Katowicach jakość powietrza poprawi się. Zanieczyszczenie powietrza spadnie z poziomu dużego do poziomu umiarkowanego. Pomimo tego normy powietrza będą nadal przekroczone i dlatego odradzamy długotrwałe przebywanie na zewnątrz, a zwłaszcza aktywność fizyczną.

Reklama

Słońce wstanie o 7:27, a zajdzie o 16:25. Dzień potrwa 8 godzin i 57 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 55 minut.

We wtorek Księżyc zajdzie o 10:39. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy