Reklama

Reklama

Pogoda dla Katowic na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Katowicach będzie duże zachmurzenie z lekkimi opadami śniegu.

Czeka nas zimny dzień. Słupek rtęci spadnie do -1 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -8 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -4 stopnie.

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

Powieje łagodny wiatr z zachodu z prędkością 16 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić aż do 50 km/h, szczególnie między godziną dziesiątą a dwunastą.

Promieniowanie ultrafioletowe w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Katowicach występował w czwartek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Reklama

Wschód słońca nastąpi o 7:32, a zachód o 16:18. Dzień potrwa 8 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 44 minuty.

Księżyc zajdzie o 9:35, a ponownie pojawi się na niebie o 20:03. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy