Reklama

Reklama

Pogoda dla Katowic na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Katowicach spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -5 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Rano i przed południem nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy przewiduje się stały słaby deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami, a przed południem i po południu pojawi się ciągły niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Zmienny silny wiatr będzie wiał z prędkością 35 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić nawet do 83 km/h, zwłaszcza między godziną dwunastą a piętnastą.

Reklama

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Powinniśmy odczuć poprawę jakości powietrza. Zanieczyszczenie spadnie z poziomu umiarkowanego do poziomu niskiego.

Słońce wstanie o 7:36, a zajdzie o 16:12. Dzień potrwa 8 godzin i 36 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:44, a ponownie wzejdzie on o 15:19. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy