Reklama

Reklama

Pogoda dla Katowic na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Katowicach będzie zachmurzenie całkowite.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od 0 do 3 stopni.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Będzie wiał słaby wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 7 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Spodziewamy się, że w środę w Katowicach jakość powietrza poprawi się. Zanieczyszczenie powietrza spadnie z poziomu wysokiego do poziomu umiarkowanego. Pomimo tego normy powietrza będą nadal przekroczone i dlatego odradzamy długotrwałe przebywanie na zewnątrz, a zwłaszcza aktywność fizyczną.

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:37, a zachód o 15:41. Dzień potrwa 8 godzin i 3 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o minutę. Pozostało sześć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:40, a ponownie wzejdzie on o 13:43. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy