Reklama

Pogoda dla Gdyni na 5 stycznia 2023

W czwartek 5 stycznia, w Gdyni będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Czwartek 5 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę 8 stopni zanotujemy w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 7 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 5 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -4 stopnie Celsjusza. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 7 stopni niższa.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Reklama

Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 11 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Przewidywany jest umiarkowany wiatr wiejący z prędkością 27 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z kierunku zachodniego, a później z północy.

Promieniowanie UV w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Gdyni była bardzo dobra jakość powietrza. W czwartek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 8:06, a zajdzie o 15:35. Dzień potrwa 7 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 13 minut.

Księżyc zajdzie o 7:31, a ponownie pojawi się na niebie o 13:39. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama