Reklama

Pogoda dla Gdyni na 4 stycznia 2023

W środę 4 stycznia, w Gdyni będzie deszczowo.

Będzie chłodny dzień. Temperatura osiągnie 8 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie nawet -1 stopień. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 1 stopnia.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

W nocy i w pierwszej części dnia wystąpi ciągły niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a po południu i wieczorem spodziewany jest ciągły słaby deszcz z przejaśnieniami. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 11 mm.

Prognozowany jest umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć aż 50 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Gdyni była bardzo dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca nastąpi o 8:07, a zachód o 15:34. Dzień potrwa 7 godzin i 27 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 11 minut.

Księżyc zajdzie o 6:21, a ponownie pojawi się na niebie o 13:03. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy