Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Gdyni będą występowały lekkie opady śniegu.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 1 stopień Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -1 stopnia. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Po południu pojawią się ciągłe niewielkie opady śniegu, a wieczorem wystąpi ciągły słaby ?opad? na zmianę z przejaśnieniami.

Prognozuje się łagodny wiatr wiejący z prędkością 13 km/h. Rano, przed południem i po południu będzie wiał z kierunku południowego, a później z kierunku północnego.

Reklama

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek zanotowaliśmy w Gdyni niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Słońce wzejdzie o 7:42, a zajdzie o 15:25. Dzień potrwa 7 godzin i 43 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 27 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:49, a zachód o 13:55. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 20%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy