Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 30 grudnia 2021

W czwartek 30 grudnia, w Gdyni będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie cieplej. Temperatura osiągnie 4 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie 0 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. Przed południem spodziewane są ciągłe niewielkie opady śniegu, natomiast po południu przewiduje się słaby deszcz ze śniegiem. Późnym wieczorem pojawi się niewielki deszcz.

Przez większość dnia występował będzie południowo-zachodni łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 8 km/h, a w porywach do 27 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W czwartek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do średniego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w środę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca nastąpi o 8:08, a zachód o 15:28. Dzień potrwa 7 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 minuty.

Wschód Księżyca nastąpi o 3:48, a zachód o 12:43. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 15%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje