Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 28 listopada 2021

W niedzielę 28 listopada, w Gdyni będzie pochmurno.

Czeka nas chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 3 ºC. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni. W nocy i przed południem wystąpią przymrozki.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i śniegu. W nocy spodziewany jest ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami, natomiast wieczorem pojawią się słabe opady śniegu.

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W niedzielę, podobnie jak w sobotę, przewidujemy niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Wschód słońca będzie o 7:39, a zachód o 15:27. Dzień potrwa 7 godzin i 48 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 32 minuty.

W niedzielę Księżyc zajdzie o 13:33. Znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy