Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Gdyni występować będą przelotne opady.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 1 do 4 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -3 do 0 stopni.

Niebo całkowicie będzie zasnute chmurami. Nie ma szans na przejaśnienia.

Opady deszczu będą słabe, wyniosą 5 mm i wystąpią one przez cały dzień.

Przez większość dnia występował będzie zachodni łagodny wiatr o prędkości 18 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 17 km/h, a w porywach do 48 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W środę, podobnie jak we wtorek, przewidujemy bardzo niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Słońce wstanie o 7:44, a zajdzie o 16:12. Dzień potrwa 8 godzin i 27 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 11 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:26, a zajdzie o 10:47. Widoczność Księżyca wyniesie 40%, znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy