Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 25 stycznia 2022

We wtorek 25 stycznia, w Gdyni wystąpi duże zachmurzenie z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 1 stopień. W nocy temperatura spadnie do 1 stopnia.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Nad ranem pojawi się przelotny słaby deszcz, a w południe spodziewany jest przelotny niewielki deszcz.

Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną siódmą a dziewiątą i mogą osiągnąć do 42 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek, w Gdyni powietrze było bardzo czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie bardzo dobra (poziom zanieczyszczenia: bardzo niski).

Słońce wstanie o 7:46, a zajdzie o 16:10. Dzień potrwa 8 godzin i 23 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 8 minut.

We wtorek Księżyc zajdzie o 10:32. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama