Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 20 grudnia 2021

W poniedziałek 20 grudnia, w Gdyni będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -8 do -4 stopni.

Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy spodziewany jest ciągły niewielki deszcz ze śniegiem, natomiast przed południem, po południu i wieczorem przewiduje się słabe opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami.

Powieje umiarkowany wiatr z kierunku północnego z prędkością 22 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość aż do 55 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a czternastą.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W Gdyni była bardzo dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 8:05, a zachód o 15:21. Dzień potrwa 7 godzin i 16 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku. Pozostał dzień do początku astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 9:34, a ponownie pojawi się na niebie o 15:59. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama