Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Gdyni przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -3 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Rano i przed południem niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 4 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Przez większość dnia występował będzie północno-zachodni silny wiatr o prędkości 29 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 30 km/h, a w porywach do 83 km/h. Silny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Reklama

Promieniowanie UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W Gdyni była bardzo dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:57, a zajdzie o 15:55. Dzień potrwa 7 godzin i 58 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 42 minuty.

Księżyc zajdzie o 8:15, a ponownie pojawi się na niebie o 14:52. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy