Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdyni na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Gdyni spodziewane jest zachmurzenie całkowite z przelotnymi opadami.

Będzie chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 2 do 5 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -1 do 1 stopnia.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 94%).

Opady będą słabe, wyniosą 3 mm i wystąpią one przez cały dzień.

Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 16 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć 40 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek zanotowaliśmy w Gdyni niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Przewidujemy, że w środę jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Reklama

Słońce wzejdzie o 8:01, a zajdzie o 15:20. Dzień potrwa 7 godzin i 18 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 3:53, a ponownie pojawi się na niebie o 13:32. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy