Reklama

Pogoda dla Gdańska na 4 stycznia 2023

W środę 4 stycznia, w Gdańsku będzie deszczowo.

Czeka nas chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 8 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -1 stopień. W nocy temperatura spadnie do 1 stopnia.

Niebo całkowicie będzie zasnute chmurami. Nie ma szans na przejaśnienia.

W nocy i w pierwszej części dnia przewiduje się stały słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a w drugiej części dnia spodziewany jest ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 11 mm.

Powieje umiarkowany wiatr z kierunku południowego z prędkością 27 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dziewiętnastą a dwudziestą i mogą osiągnąć do 48 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Gdańsku była bardzo dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 8:05, a zachód o 15:35. Dzień potrwa 7 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 11 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:19, a ponownie pojawi się na niebie o 13:04. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy