Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdańska na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Gdańsku będzie padał niewielki śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -7 do -1 stopnia. Przez całą dobę wystąpią przymrozki.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 86%).

Przez całą dobę przewiduje się opady śniegu. Szczególne nasilenie opadów spodziewane jest między między północą a godziną pierwszą.

Przewiduje się łagodny wiatr wiejący z prędkością 14 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z południa, a później z kierunku północnego.

Promieniowanie ultrafioletowe we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W Gdańsku występował w poniedziałek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Prognozujemy, że we wtorek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Słońce wzejdzie o 7:41, a zajdzie o 15:26. Dzień potrwa 7 godzin i 44 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 26 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:48, a zajdzie o 13:55. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 20%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama