Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdańska na 28 listopada 2021

W niedzielę 28 listopada, w Gdańsku będzie pochmurno.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 3 ºC. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

W nocy pojawi się ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem spodziewane są ciągłe niewielkie opady śniegu.

Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę, w Gdańsku powietrze było czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie dobra (poziom zanieczyszczenia: niski).

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:38, a zachód o 15:28. Dzień potrwa 7 godzin i 49 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 31 minut.

W niedzielę Księżyc zajdzie o 13:32. Znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy