Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdańska na 25 stycznia 2022

We wtorek 25 stycznia, w Gdańsku wystąpi zachmurzenie całkowite z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 0 stopni. Temperatura minimalna wyniesie 1 stopień.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Nad ranem pojawi się przelotny niewielki deszcz, a w południe wystąpi przelotny słaby deszcz.

Zmienny łagodny wiatr powieje z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 44 km/h, szczególnie między godziną siódmą a ósmą.

Promieniowanie ultrafioletowe we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W Gdańsku była bardzo dobra jakość powietrza. We wtorek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 7:45, a zajdzie o 16:10. Dzień potrwa 8 godzin i 25 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 7 minut.

We wtorek Księżyc zajdzie o 10:32. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy