Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdańska na 24 grudnia 2021

W piątek 24 grudnia, w Gdańsku będzie padał śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -3 do 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -11 do -3 stopni. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Rano i przed południem pojawią się stałe niewielkie opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami, a po południu i wieczorem wystąpią ciągłe słabe opady śniegu z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 14 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 13 km/h, a w porywach do 37 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W piątek spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do umiarkowanego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w czwartek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca nastąpi o 8:05, a zachód o 15:24. Dzień potrwa 7 godzin i 18 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku.

Księżyc zajdzie o 11:26, a ponownie pojawi się na niebie o 20:48. Jego widoczność trzy dni przed trzecią kwadrą wyniesie 76%.

Reklama

Reklama

Reklama