Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdańska na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Gdańsku przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -8 do -5 stopni.

Przed południem i po południu nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Piątek będzie dniem bez opadów.

Powieje umiarkowany wiatr z kierunku północno-zachodniego z prędkością 24 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W Gdańsku była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Reklama

Wschód słońca będzie o 7:50, a zachód o 16:03. Dzień potrwa 8 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 54 minuty.

Księżyc zajdzie o 9:47, a ponownie pojawi się na niebie o 19:57. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy