Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdańska na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Gdańsku spodziewane jest zachmurzenie całkowite z przelotnymi opadami.

Czeka nas chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 5 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 1 stopień. W nocy temperatura spadnie do 1 stopnia.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 16 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Gdańsku występował we wtorek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Przewidujemy, że w środę jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Słońce wstanie o 8:00, a zajdzie o 15:20. Dzień potrwa 7 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do początku astronomicznej zimy.

Reklama

Zachód Księżyca nastąpi o 3:52, a ponownie pojawi się na niebie o 13:32. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy