Reklama

Reklama

Pogoda dla Gdańska na 1 listopada 2021

W poniedziałek 1 listopada, w Gdańsku będzie częściowo słonecznie.

Będzie ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 6 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 13 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 7 ºC.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

Poniedziałek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów deszczu.

Południowy łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 16 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Reklama

W niedzielę w Gdańsku występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.

Wschód słońca nastąpi o 6:47, a zachód o 16:09. Dzień potrwa 9 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 4 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:28, a zajdzie o 15:25. Widoczność Księżyca wyniesie 16%, znajdował się on w trzeciej kwadrze cztery dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy