Reklama

Pogoda dla Gdańska na 1 grudnia 2021

W środę 1 grudnia, w Gdańsku będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 2 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie -3 stopnie. W nocy temperatura spadnie do -1 stopnia.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Przed południem, po południu i wieczorem pojawi się stały umiarkowany deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami, a późnym wieczorem przewiduje się przelotny słaby deszcz.

Rano i przed południem prognozuje się łagodny wiatr z południa o prędkości 14 km/h, w porywach osiągający nawet 29 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje umiarkowany wiatr z południa z prędkością 27 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Gdańsku była bardzo dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:43, a zajdzie o 15:25. Dzień potrwa 7 godzin i 42 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 24 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 3:16, a zajdzie o 14:07. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 12%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy