Reklama

Pogoda dla Częstochowy na 4 stycznia 2023

W środę 4 stycznia, w Częstochowie będą występować przelotne opady.

Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 3 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 6 stopni przewidywana jest około godziny dwudziestej pierwszej. Temperatura odczuwalna może być jednak o 6 stopni niższa. Temperatura nie zmieni się i o 22:00 będzie wynosiła nadal 6 ºC.

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 94%).

Opady ciągłego deszczu będą słabe z przejaśnieniami, wyniosą 4 mm i wystąpią one w drugiej części dnia.

Powieje umiarkowany wiatr z południa z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość nawet do 55 km/h, szczególnie między godziną osiemnastą a dwudziestą.

Reklama

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W środę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do umiarkowanego poziomu zanieczyszczenia, mimo że we wtorek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca nastąpi o 7:45, a zachód o 15:51. Dzień potrwa 8 godzin i 5 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 9 minut.

Księżyc zajdzie o 5:54, a ponownie pojawi się na niebie o 13:26. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy